Eshop s potlačou

Znížená cena LIVE E-shop Doména v cene Počítače, IT
Eshop s potlačou - E-shop s doménou na predaj  v aukcii - dražba

Predám e-shop s doménou potlacreklamy.sk za 2 100 €

Ide o projekt v ktorom si zákazník môže kúpiť reklamné predmety (roll-up, bannery, reklamné vlajky, stany, prezenčné stolíky a mnoho ďalšieho). Zákazník si môže rovno v eshope navrhnúť vlastnú grafiku, použiť predpriravenú grafiku, alebo vložiť vlastný návrh-grafiku na zvolený produkt. Príklad- máte svoju grafiku(vlastné logo, obrázky) alebo chcete niečo originálne na viziku? tu sa s tým pohráte a vytvoríte podľa svojich predstáv a mi Vám to vytlačíme a pošleme. (Dodávateľ tlačí)
Výhodou je to že netreba produkty držať na vašom sklade, ani kupovať prístroje na potlač, dodávateľ vie všetko potlačiť a odoslať, v prípade potreby to vie odoslať rovno vášmu zákazníkovy.
K doméne je aj SSL certifikát, čiže stránka je zabezpečená

Žiadne zložité nastavovania a kódovanie. Stránka spravená v redakčnom systéme Wordpress s doplnkom woocommerce. Takže úpravy zvládne každý laik. Zaškolím, vysvetlím, prípadne za Vami vycestujem a všetko ukážem.
Eshop kompletne prepojený na google analytics a google ads (pekne vidíte koľko ľudí kde a odkaľ a čo pozerajú naajviac)
Samozrejmosťou je FB stránka

Ak chcete predávať viac produktov, nieje problém rozšíriť o produkty ktoré máte záujem. Návrhár zvládne navrhnú čokoľvek, aj napr. magnetky, odznaky, vankúše, hrnčeky, perá, kryt na mobil, proste čokoľvek. Takže ak chcete rozšíriť produkty hovorím nieje problém. Len si treba nájsť potom dodávateľa čo vám to potlačí. Pokiaľ nieste spokojný s cenou produktov, tak návrhár dokáže dávať príplatky začo chcete, napr. podľa veľkosti A1,A2,A3,A4....., podľa použitia množstva farieb, alebo podľa dizajnu, napr. za text zvlašť príplatok, za klipard, za obrázky, za šablónu..... Celý systém je premakaný, pokiaľ ma zákazník vlastné tlačové data už pripravené, môže ich použiť v pokladni ako prílohu (dokodované na mieru), Spravené prihlásenie ako bonus pomocou facebook a aj google.
Pre obmedzený počet slov viac informácií meilom alebo telefonicky.

EXPRESWEB


Reklama


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

EXPRESAUKCIA Pravidlá aukcie
Končí o 15 dní

Ponúknite sumu Suma musí byť minimálne 100 €.


Navrhovaná cena -38% 3 400 €
2 100
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 20 / deň
Predajca kapomichal


Reklama

Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 424x
Aktualizované 22.12.2019 23:48
ID #15740