Predám celkom nový ziskový affiliate web

Znížená cena LIVE Web Doména v cene Business, firma Krása, wellness Lekárstvo a medicína Rodina, deti Veda a technológie
Predám celkom nový ziskový affiliate web - Web s doménou na predaj

Predám web s doménou viacprezdravie.sk za 1 500 €

Predám novú affiliate webovú stránku špecializovanú na zdravie a krásu, čo je jeden z najsilnejších segmentov čo sa týka online nákupov na Slovensku. Stránka bola vytvorená v januári 2020 a spustená bola na ostro len teraz v marci 2020. Za marec zatiaľ zarobila bez propagácie 75 eur a má návštevnosť denne v priemere 60 organických/neplatiacich návštevníkov!!!

Cieľom je aby sa stránka stala najväčšou affiliate stránkou na Slovensku pre zdravie a krásu.

Krátky popis:
- perfektná doména viacprezdravie.sk,
- ročné náklady: zatiaľ len doména a webhosting (40 eur/rok),
- možnosť rozšírenia o ďalších obchodných partnerov z oblasti zdravie a krása. Zatiaľ pridaných len 5 partnerov a výber je obrovský!
- nie je to eshop, nepredávate tovar, nepotrebujete sklad, nebalíte tovar, nechodíte na poštu podávať balíky, neriešite reklamácie, atď. - PONÚKATE SLUŽBU.
- stránka zarába aj bez investície.

Ako to funguje?
Affiliate znamená, že niekto z vašej stránky je presmerovaný na stránku partnerského obchodu a keď zakúpi tovar tak vy dostanete províziu (5% až 25%). Zvyčajne cookies sú nastavené na 30-45 dní, to znamená, že nemusí ihneď nakúpiť ale ak sa vráti napr. o týždeň alebo 20 dní na tú istú stránku tak provízie sa pripíšu vám.

Administrácia stránky je veľmi jednoduchá, pridávanie nových partnerov zvládnete na základe zaškolenie, čo je zahrnuté v cene a to na základe videonávodu alebo online školenie cez Skype. Ak potrebujte viac info čo sa týka affiliate marketingu napíšte mi.

Ak s tým začne robiť nadšenec, tak môže mesačne zarobiť aj oveľa-oveľa viac. Kontaktujte ma prosím mailom na info(@)viacprezdravie.sk. Cena dohodou. Viem vystaviť aj faktúru platca DPH!

EXPRESWEB


Reklama


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

Web na predaj - znížená cena
Navrhovaná cena -70% 4 999 €
1 500
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 60 / deň
Predajca formastudio


Reklama

Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 113x
Pridané 23.03.2020 22:37
ID #15907