Exkluzívny eshop na predaj

E-shop Doména v cene Móda
Exkluzívny eshop na predaj - E-shop s doménou na predaj

Predám e-shop s doménou povabna.sk za 890 €

Na predaj tento exkluzívny eshop s prepracovanou grafikou a krásnym tovarom určeným prevažne pre ženy. Vačšina nakupujúcich na internete sú ženy a v tomto eshope si prídu na svoje. Samozrejme časť tovaru je aj pre pánov a niečo aj pre deti. Eshop je kvalitne graficky spracovaný a nachádza sa na jednoduchej, výstižnej a ľahko zapamätateľnej adrese www.povabna.sk .

Spolu s eshopom získate aj zahraničného dodávateľa tovaru za najlepšie nákupné ceny.
Eshop je napojený na sklad dodávateľa. Všetko čo dodávateľ má na sklade sa automaticky nahrá do Vášho eshopu. Teda nemusíte nič ručne vkladať ani nič podobné. Marža sa pohybuje vo výške 70 – 90% z nákupný cien. Teda marža je veľmi slušná a samozrejme si ju viete nastaviť podľa vlastného uváženia a Vášho marketingového plánu. Eshop obsahuje okolo 2700 produktov, ktoré sa každý deň automaticky obnovujú a nemusíte žiadne produkty držať skladom. Všetko je dohodnuté s dodávateľom.
Do eshopu si viete pridávať aj vlastný tovar, napojenie aj na iných dodávateľov.

Pri predaji je samozrejmá pomoc, poradenstvo, zaučenie. Eshop je možné napojiť na porovnávače tovaru heureka, pricemania, najnakup a tiež akékoľvek iné. (napojenie na porovnávače je v cene) Možné pridať aj online platby kartou, banking, a množstvo iných. Eshop prispôsobený pre zobrazovanie na mobilných zariadeniach.

Eshop má obrovskú perspektívu, máte veľmi dobré nákupné ceny a viete s nimi pracovať, viete pre zákazníkov vytvárať rôzne akcie, zľavy, vernostné a mnoho iného a popri tom si viete zachovať stále slušnú maržu.

Eshop vhodný pre skúsených predajcov, ale aj pre začínajúcich podnikateľov na internete, ktorý chcú rozbehnúť svoj biznis, keďže eshop je napojený na dodávateľa, k eshopu získajú dodávateľa so super cenami, získajú celé know-how fungovania eshopu, objednávania,posielania tovaru. Teda technická časť je vyriešená a majiteľ sa môže naplno venovať reklame a marketingu.

V prípade záujmu: 0940 883 220, obchod@povabna.sk

CENA: 890 EUR

EXPRESWEB


Reklama


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

E-shop na predaj
Navrhovaná cena 890
URL
Predajca exklu


Reklama

Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 1535x
Pridané 08.11.2015 20:14
ID #12822