AFFILIATE WEB na predaj

LIVE Web Doména v cene Krása, wellness Lekárstvo a medicína Šport
AFFILIATE WEB na predaj - Web s doménou na predaj  v aukcii - dražba

Predám web s doménou viacprezdravie.sk za 1 850 €

Predám pripravený, zabehnutý, ziskový affiliate web zameraný na predaj liekov, doplnkov stravy, zdravej výživy, lekárenský tovar a súvisiace produkty či služby so zdravým, wellness a krásou. Zabehnutý affiliate web funguje na systéme wordpress. Jednoduchá editácia, úprava či nahrávanie produktov a PR článkov. Súčasťou je registrácia v afiliate systéme Dognet (affiliate systém so zazmluvnenými dodávateľmi), FB profil a Instagram profil. Výborné SEO, registrovaný v katalógoch.

Výhodou je, že obsah t.j. predaj lekárenského tovaru a pod. bude stále aktuálny a vyhľadávaný, predávate bez nutnosti riešiť skladové zásoby či doručovanie tovaru, predávať môžete neobmedzené množstvo tovaru dodávateľov, ktorých už máte zazmluvnených.

(Affiliate predaj = zo získaných objednávok dostávate províziu od dodávateľa bez nutnosti zasielať a fakturovať tovar a vybavovať prípadné reklamácie, bez potreby skladu).

Zároveň môžete na webe ponúkať službu reklamnej plochy, či predávať svoj skladový tovar a produkty, web je ideálny aj pre blogerov a umožňuje viacero možností príjmu. Vhodný pre začínajúcich podnikateľov ako aj zabehnutých podnikateľov ako zdroj hlavného či vedľajšieho príjmu.

EXPRESWEB


Reklama


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

EXPRESAUKCIA Pravidlá aukcie
Končí o 17 dní

Ponúknite sumu Suma musí byť minimálne 100 €.


Navrhovaná cena 1 850
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 1540 / deň
Predajca user21724493


Reklama

Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 354x
Aktualizované 06.06.2021 12:15
ID #16173