JEDINEČNÝ projekt webu so skladom

Znížená cena LIVE Web Doména v cene Akcie a podujatia Gastronómia Hotely a penzióny Hudba, Video Zábava, voľný čas
JEDINEČNÝ projekt webu so skladom - Web s doménou na predaj  v aukcii - dražba

Predám web s doménou partypozicovna.sk za 3 999 €

Na predaj zabehnutý jedinečný prístup na Slovensku, ktorý sa zaoberá prenájmom párty techniky na súkromné a firemné podujatia. Nakoľko sa mladí ľudia, radi zabávajú súkromné na akciách, chatách, alebo spoločnosti čoraz častejšie využívajú team building, všetci si chcú dopriať jedinečnú párty. Preto za dostupný prenájom dokážete každý víkend (aj dlhodobo pre začínajúcich DJ's ktorí nemajú na začiatku finančné prostriedky na kúpu drahej techniky) dokážete vybiť dieru na trhu, pretože na túto skupinu ľudí nemyslí nikto. Preto bola založená Párty požičovňa. Projekt má neobmedzené množstvo možností na rozšírenie (prenájom párty kostímov, predaj doplnkov ako sú balóny, poháre atd atd.)
Dôvod predaja je naše iné zameranie a úprimne je nám ľúto že nemáme na to čas a jedinečný projekt stojí. Projekt predáme spolu s WEBOM, so sociálnymi sieťami (Instagram a Facebook) a samozrejme s technikou v hodnote 4000€
Technika je nová (1r.) bez akéhokoľvek poškodenia. Nového majiteľa radi zaškolíme, odovzdáme kontakty a dodávateľov so zľavami na kúpu novej techniky.

EXPRESWEB


Reklama


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

EXPRESAUKCIA Pravidlá aukcie
Končí o 10 dní

Ponúknite sumu Suma musí byť minimálne 100 €.


Navrhovaná cena -20% 4 999 €
3 999
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 1000 / deň


Reklama

Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 97x
Aktualizované 30.07.2020 00:35
ID #15996