Predám eshop zienky.sk

LIVE E-shop Doména v cene Móda

Predám e-shop s doménou zienky.sk za 980 €

Ponúkam na predaj internetový obchod Zienky.sk. Ako doména napovedá obchod je cielený na ženy vo veku 18 až 45 rokov. V obchode je aktuálne 3500 modelov dámskeho oblečenia. Je pomerne jednoduché pridať 3000 modelov dámskych topánok. Do obchodu som plánoval pridať dodávateľov kabeliek, bižutérie, spodnej bielizne, hodín a fitnes oblečenia.
Bohužiaľ nemám čas sa obchodu naplno venovať a je škoda, že obchod je v zamrznutom stave. Pri predaji novému majiteľovi dám kontakt na dodávateľa, ktorý už je v obchode. Zároveň dodám kontakty na dodávateľov, ktorých som chcel využiť. Obchod je vhodný aj popri zamestnaní, ideálny na privyrobenie si par stoviek mesačne.
Návratnosť je menej ako rok a pol. Ale v prípade že sa mu budete poctivo venovať môže dosahovať krásne zisky. Pri dobre vedených kampaniach na sociálnych sieťach môže eshop počas troch vianočných mesiacov dosahovať tržby približne 10000 eur už tento rok.
Web je postavený na PrestaShope. V eshope je viac jedinečných modulov ako napríklad: tlač faktúr, pripojenie na heuréku, glami a ine zrovnávače, vyladene seo, chat, štatistické dáta a mnoho ďalšieho. Platobné možnosti - dobierka - platba na účet - platobná brána. Preprava sa dá nastaviť kuriérom, poštou alebo cez Packetu. Tovar do eshopu sa nahráva polo automaticky. Stačí upraviť názov tovaru a do eshopu sa nahrá automaticky. Snažil som sa čo najviac vecí automatizovať aby eshop nevyžadoval veľa času. Je potrebná spŕava sociálnych sieti, vďaka ktorým bude eshop napredovať. E-shop nie je dropshipping.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte mi na misikkubik@gmail.com. Na cene sa vieme dohodnúť.

EXPRESWEB


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

E-shop na predaj
Navrhovaná cena 980
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 150 / deň
Predajca kubik
Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 139x
Pridané 18.07.2022 14:37
ID #16478