Predám e-shop s doménou www.zienky.sk/

Predám ziskové eshopy

Predám e-shop s doménou zienky.sk za 18 500 €

Ponúkame na predaj ziskové internetové obchody s obuvou. Obchody fungujú od roku 2015. V e-shopoch sa predáva dámska obuv a je možné nahrať aj pánsku a detskú obuv. Obchody zarábajú a sú ziskové aj bez reklám. Priemerný mesačný zisk je cez 1000 eur. Pre väčšie zisky je potrebné aktívne pracovať so sociálnymi sieťami, spustiť porovnávače cien ako je heureka, glami a ďalšie. S dobre zvoleným marketingom budú obchodom určite rásť tržby.

Obchodom je potrebné sa venovať minimálne dve hodiny denne. Dizajn je moderný, prispôsobí sa akémukoľvek zariadeniu. Obchody majú dobré nastavené SEO. Tovar sa plní automatický. V obchodoch je možná fakturacia a sú nastavené a vyladené všetky potrebné procesy. Administracia obchodov je intuitívna, jednoduchá a zvládne ju každý.

K obchodom sú facebookove skupiny, tovar v hodnote 4000 euro, účty v google analitics , webmaster tools, glami a heureke. Taktiez domeny, hosting a kontakt na dodávatela. Kontakty na marketera, grafika a programatora.

Obchody by sme radi predali niekomu, kto sa o ne bude starať. Vážny záujemcovia môžete volať, číslo je reálne. Osobné stretnutie nie je problém, faktúra je samozrejmosťou. Obchody zvládne spravovať aj začiatočník. Pre viac informácii volajte


Reklama


 


EXPRESWEB

E-shop na predaj
Navrhovaná cena 18 500
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 600 / deň
Predajca sonny


Reklama

Ekonomické ukazovatele
E-shop je v prevádzke Uvádza, či e-shop aktuálne predáva, resp. zabezpečuje obchodné činnosti.
Počet dodávateľov Počet partnerských výrobcov alebo priamych dodávateľov, ktorými je zásobený e-shop.
1
Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 358x
Dopytované Ukazovateľ záujmu -
počet dopytov k inzerátu
2x
Komentované Celkový počet
príspevkov k inzerátu
2x
Aktualizované 31.01.2019 10:45
ID #15226

Komentáre a dopyt