Zabehnutý 5 ročný eshop v oblasti foto techniky

LIVE E-shop Doména v cene Hudba, Video Umenie a foto Zábava, voľný čas

Predám e-shop s doménou cvaknito.sk za 35 000 €

Ponúkame na predaj zabehnutý 5-ročný internetový obchod a brand Cvaknito.sk. Obrat eshopu bol v roku 2021 cez 242 929€ s DPH a hrubý zisk eshopu je 98 625€ bez DPH. Priemerná marža je 40% a priemerná objednávka 64,13€. Návštevnosť za rok 2021 bola 125603. Internetový obchod je vytvorený na systéme Shoptet.

Eshop Cvaknito.sk sa odlišuje od ostatných shopov v konkurencii hlavne tým, že sme sa snažili robiť veci inak. Napr. posielať zábavné meili, venovať sa sociálnym sieťam, robiť súťaže - vďaka čomu sme mali kopec známych influencerov, ktorý nás propagujú či propagovali. Vďaka tomu je Instagram jeden z najväčších Instagramov na Slovenku a v Čechách v našom segmente.

Návštevníci prichádzajú zo všetkých strán cez SEO, PPC, Heureku, sociálne siete. Každý jeden smer sme pravidelne budovali. Segment foto je veľmi vhodný práve pre človeka, ktorého to baví a napĺňa. My ho predávame práve z dôvodu, že migrujeme do iného segmentu, v ktorom budeme viac doma.

Spolu s doménou cvaknito.sk sa predáva aj cvaknito.cz, čiže web je pripravený na expanziu do zahraničia. Zaujímavosťou je, že komplet všetky úkony v rámci eshopu su zmapované, nahrané na videách a usporiadané vo firémnej Wiki v aplikácií Notion. Je to kompletný sprievodca pre shop, ktorý trvalo zložiť takmer 3 mesiace. Cez API si na to viete napojiť prakticky čokoľvek od reklamácií, objednávok, nábor zamestnancov až po chod celej firmy.

Eshop má 7 dodávateľov - všetko zahraničných, z čoho je 5 napojených na XML feed. Momentálne má na webe cca 8000 produktov z čoho je 5000 viditeľných.

Eshop je 100% funkčný, stále v prevádzke z priemerným mesačným hrubým ziskom 8 218€. V prípade ďalších informácií kľudne napíšte, kľudne ponúknem štatistiky. Eshop sa predáva aj so skladom tovaru, ten činí cca 9 000€ a jeho cena je zvlášť.

Dopravci: UPS, Packeta, pošta
Platobná brána Gopay
Facebook ADS + Instagram a Facebook účty
Google ADS + Youtube účet
Google Tag Manager – správa meracích kódov
Google Search Console – nástroj na zvý

EXPRESWEB


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

E-shop na predaj
Navrhovaná cena 35 000
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 200 / deň
Predajca Michal Mikula
Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 427x
Pridané 23.05.2022 19:26
ID #16445