EventPark.sk

LIVE Web Doména v cene Akcie a podujatia Zábava, voľný čas

Predám web s doménou eventpark.sk za 1 000 €

Predám novo rozbehnutý projekt eventpark.sk.
O projekte - Eventpark.sk je webový priestor, kde zdarma môžete
pridať a propagovať koncerty alebo iný druh udalostí úplne zdarma.

Účel našeho projektu je zoskupiť zaujímavé podujatia v Česku a na Slovensku. Návštevník webu si tak vie vyhľadať podujatie podľa mesta v ktorom sa nachádza. Druhou stránkou je odbremeniť organizátorov a promotérov podujatí od veľkých reklamných nákladov a dostať ich podujatie medzi čo najväčší počet ľudí.

Každá pridaná udalosť na našom webe eventpark.sk má jedinečný popis s množstvom informácií či už o samotnom podujatí, tak aj o organizátorovi/organizácií. Tým sa do povedomia ľudí dostáva aj samotná organizácia, ktorá potom rastie spolu so svojimi eventami. Na stránke zaregistrované organizácie môžu medzi sebou komunikovať prostredníctvom správ. Náš web je vybavený rôznymi ďalšími zaujímavými funkciami ako hodnotenie a komentovanie podujatí, potvrdením účasti na události a následným uložením události do svojho kalendára a jednoduchým odoslaním podujatia priateľom, zdieľaním alebo dokonca vytlačením. Návštevník webu si vie vyhľadať koncerty podľa mesta v ktorom sa nachádza. Pokiaľ v meste nie je žiadna událosť, mesto sa nezobrazí v ponuke miest. Na domácej stránke je nastavenie všetkých miest, kde sa zobrazuje každé pridané podujatie.

Rôzne ďalšie funkcie umožňujú speňažiť vašu stránku ako napríklad rôzne balíčky pri pridávaní události, ktoré majú rôzne výhody, platené články, reklama a veľa iného. Na slovenskom a českom trhu nie je podobný projekt preto máte jedinečnú šancu na spoluprácu s rôznymi festivalmi alebo promotérmi, ktoré zvýšia vaše dosahy. Projekt je hotový otestovaný a plne funkčný.

Novému majiteľovi dám know-how a som ochotný mu pomôcť s rozbehnutím projektu. Sám na tento projekt nemám čas venujem sa svojim ďalším veciam.
Kontakt - keyter@azet.sk

EXPRESWEB


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

Web na predaj
Navrhovaná cena 1 000
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 200 / deň
Predajca Keyter
Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 306x
Pridané 21.05.2022 10:49
ID #16443