Profesionálny informačný portál najpravo.sk

Znížená cena LIVE Web Doména v cene Business, firma Verejná správa
Profesionálny informačný portál najpravo.sk - Web s doménou na predaj  v aukcii - dražba

Predám web s doménou najpravo.sk za 10 000 €

AKTUALIZOVANÉ:
Predám známy internetový portál najprávo.sk pôsobiaci od roku 2011, ktorý je cielene určený pre právnikov, študentov práva, ekonómov ako aj širokú verejnosť, ktorá hľadá právne riešenia svojho problému.
Portál sa predáva „ako stojí a leží“ vrátane databáz, čiže technické riešenie, databázy a prináležiace fanpage na sociálnych sieťach (FB- 7677 reálnych fans), licencie, vlastná fotobanka. Portál má v rámci svojho obsahu viac než 3000 článkov, obsahuje viac než 1800 judikátov, stovky rád, vzorov, prehľad časopisov, stovky dôvodových správ a i. Obsahuje vlastné kalkulačky, možnosť vytvárať si vlastné testy, flash menu a mnoho iného.
Návštevnosť v pracovné dni cca 4-6tis, ak je aktuálne vložený zaujímavý obsah, aj viac.
Portál nemá žiadne pracovnoprávne vzťahy, žiadnych redaktorov, pôsobí ako pro bono aktivita, ktorú zvládne spravovať jedna osoba (najlepšie s právnickým vzdelaním) v rozsahu 1-3 hodiny denne (samozrejme určitý čas zrejme potrvá, kým sa niektoré úkony budú vykonávať rutinne).
Portál pôsobí ako pro bono aktivita občianskeho združenia, teda sa doteraz nevenovala primárna pozornosť jeho ziskovosti. Základom bolo pokryť príjmami prevádzku portálu. Vzhľadom k tomu sú súčasné ekonomické ukazovatele irelevantné. Potenciál vysokej ziskovosti tu však je (iné nastavenie PPC, neodmietanie reklám resp. obťažujúcich formátov atď.) Nový majiteľ si môže odlišne nastaviť či už PPC reklamy alebo komunikáciu so záujemcami o individuálnu propagáciu, keďže portál má špecifickú a stabilnú cieľovú skupinu.
Dôvod predaja: je ním pracovná zaťaženosť hlavného administrátora neumožňujúca venovať sa plnohodnotnej správe portálu.
V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok píšte, prosím, na: najpravo.sk@gmail.com . Na súkromnú správu zaslanú z tohto webu bohužiaľ nevieme odpovedať.

EXPRESWEB


Reklama


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

EXPRESAUKCIA Pravidlá aukcie
Končí o 19 dní

Ponúknite sumu Suma musí byť minimálne 100 €.


Navrhovaná cena -17% 12 000 €
10 000
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 4000 / deň
Predajca najpravo.sk


Reklama

Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 812x
Aktualizované 14.01.2021 16:52
ID #15881