Portál pre mladých na zaujímavej doméne

LIVE Portál Doména v cene Zábava, voľný čas
Portál pre mladých na zaujímavej doméne - Portál s doménou na predaj

Predám portál s doménou sledujonline.sk za 650 €

Ponúkame na predaj webový portál SledujOnline.sk. Portál je určený pre mladých ľudí, medzi ktorými je tento druh veľmi obľúbený. Portál je určený pre streamovanie online filmov. Všetky filmy sú zadarmo a oproti konkurencií len s českým alebo slovenským dabingom (mnoho ľudí neznáša titulky). Portál obsahuje množstvo funkcií a ako jeden z mála na česko-slovenskej scéne je plne responzívny! Samostatný web je postavený na redakčnom systéme Wordpress, ktorý je vylepšený mnohými kvalitnými pluginami. Vďaka obľúbenosti Wordpressu je možné portál podstate akýmkoľvek smerom upraviť. Systém je na správu jednoduchý a naučí sa sním rýchlo aj človek, ktorý sním nikdy nerobil. K portálu priložíme aj facebook stránku s 31 like (nikdy sme nič nepropagovali, ľudia nás našli samy). Taktiež pridáme aj grafiku použitú na webe, na facebooku, predlohy pre posts, a k tomu aj logo.

Návštevnosť
Portál nebol nikdy oficiálne spustený ani propagovaný. Aj napriek tomu však dokázal za približne 5 mesiacov svojej existencie nazbierať 1200 zobrazení (medzi ľuďmi sa šíri podstate sám).

Príjem
Web je monetizovaný systémom Etarget, kde z 1200 pozretí je CTR približne 1% a teda 12 klikov. Priemerná provízia za klik je 6 centov. Taktiež majiteľ zarába za reklamu zobrazenú pred filmom, ktorú vkladá streamovacia spoločnosť. Filmy sú uložené na 2 službách a to Flashx.tv, kde je za 10 000 zobrazení reklamy provízia 20$. Druhou službou je OpenLoad.io, kde je za 10 000 zobrazení reklamy provízia 7,5$. Možnosť ponúkať priamo reklamu na webe (treba ale už živnosť).

NÁVRATNOSŤ ODHADUJEME DO 6 MESIACOV!

Budúcemu majiteľovi odporúčame vymazať kompletný obsah na webovej stránke a začať nahrávať odznova, keďže momentálne sú filmy uložené na účtoch bývalého majiteľa, ktoré sa nedajú preniesť. Hosting si kupca musí zabezpečiť sám, v cene je doména a samostatný web. Po kúpe pomôžem previesť. NEVYSTAVUJEME FAKTÚRU A NIE SME PLATCAMI DPH!

Web neporušuje žiadne zákony! SOZA uznáva, že použitie tzv. embedovacích kó

EXPRESWEB


Reklama


 

Poslať súkromnú správu predajcovi

Portál na predaj
Navrhovaná cena 650
URL
Návštevnosť Počet unikátnych návštev 20 / deň
Predajca pato139


Reklama

Štatistika inzerátu
Videné Koľko ľudí videlo tento inzerát 1181x
Pridané 22.08.2017 16:56
ID #14383